Yumurta Hakkında

Güvenilir Flotty Organik Yumurta Hizmeti

Güvenilir Flotty Organik Yumurta Hizmeti

Güvenilir Flotty Organik Yumurta Hizmeti

Yumurta günlük olarak her öğünde kullanılan besleyici bir seçenek olduğundan güvenle tüketilmesi için bu konuda flotty organik yumurta tercih edilmesi gerekir. Yüksek besin değeri sayesinde vücudun ihtiyacı olan protein, mineral ve vitaminler konusunda etkili bir seçenek olması sayesinde tüketilmesi ile daha etkili sonuçlar alınmaktadır.

Günlük olarak yapılan üretimler sayesinde her an taze organik yumurta satışı ile hizmet verilmektedir. Doğal alanlarında özgürce yaşayan tavukların daha kaliteli yumurta üretmesi nedeni free range yöntemi ile üretim yapılmaktadır. Aynı zamanda horozlu olarak her yumurtanın kontrolleri sağlanması ile daha yüksek kalitede doğal seçimler yapılmasına yardımcı olunmaktadır.

Flotty Organik Yumurtanın Besin Değeri

Organik yumurta besleyici ve besin değeri yüksek olan bir kaynak olması nedeni ile herkesin kullanması gereken bir seçenektir. Bu şekilde daha güvenli ve kaliteli seçimler yapmak isteyenler flotty organik yumurta satışı ile istediklerini elde edebilirler. A, B, D ve E vitaminleri bulunan yumurta tüketilmesi ile vitaminlerin vücuda geçmesini sağlamaktadır.

Elzem amino asit içeren yumurta bu yönü ile de özellikle tüketenlerin vücutta üretimi olmayan bu besin değerlerinin vücuda alınmasını sağlar. Düzenli olarak tüketilmesi bu sayede insan vücudunun ihtiyacı olan değerlerin sorun yaşanmadan vücuda alınarak daha etkili sonuçlar alınması sağlanmış olunur. Güvenle tüketebileceğiniz yumurta seçenekleri arasında organik üretim oldukça önemlidir.

Organik Yumurtanın Üretim Aşaması

Organik yumurtada flotty organik yumurta üretimi ile güvenilir bir seçim yapılmasına imkan sağlamaktadır. Bunun için free range yöntemi ile yapılan üretimler tavukların özgür oldukları alanlarda daha mutlu olarak yaşamalarını ve doğal yemler ile beslenerek bu şekilde daha doğal yumurta üretmeleri sağlanmış olunur. Doğal yemler kullanıldığı gibi üretimde hayvansal yemlere yer verilmeden tavukların beslenmeleri sağlanmaktadır.

Horozlu olarak yapılan üretimler sayesinde her yumurtanın daha yüksek besin değerine sahip olması sağlanır. Bu yönüyle kontroller sağlanması ile her yumurtanın organik olduğundan emin olunur. Bebekler ve hamileler içinde tüketime uygun olduğundan bu şekilde yapılacak olan seçimlerde flotty markasının yaptığı üretimler tercih edilebilir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası