Yumurta Hakkında

Flotty Organik Yumurta Güvenli Midir?

Flotty Organik Yumurta Güvenli Midir?

Flotty Organik Yumurta Güvenli Midir?

Yumurta tüketiminde özellikle çocuklar için organik yumurta seçimi yapılması daha güvenli ve sağlıklı sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Bu nedenle hedef yumurta olarak flotty organik yumurta satışı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İstanbul'un her noktasına yaptığımız dağıtım işlemleri ile müşterilerimizin daha kaliteli ve etkili sonuçlar almasına yardımcı olmaktayız.

Flotty organik yumurta üretim safhası ve gerekli kontrollerin sağlanması ile güvenilir bir seçenek olarak satışlarımızda yer almaktadır. Bebeklerde veya hamilelerde güvenle tüketimi mümkün olduğundan bu konuda herkesin sorun yaşamadan daha sağlıklı seçimler için tercih edebileceği yumurta hizmetimiz arasında yer almaktadır.

Flotty Organik Yumurtanın Besin Değeri

Yumurta içerisinde bulunan besin değerleri ile özellikle çocukların gelişiminde uzmanlarında önerisi olmaktadır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta yumurta organik yumurta olması ve gerçekten tavukların doğal yaşam alanlarında yetişmesi ve doğal yemlerle beslenmesi sonucunda güvenli olmasıdır. Bunun için flotty organik yumurta tavukların free range yani özgür alanlarda mutlu bir şekilde yaşaması ile ürettiği yumurta seçeneklerini sunmaktadır.

Yumurta satış ve dağıtım ağımız ile bu alanda yapılan talepleri günlük olarak karşılamak amacı ile firmamız kesintisiz hizmetlerine devam etmektedir. Yumurta kısa süreli olarak tüketim imkanı sunması nedeni ile taze ve günlük dağıtımlar ile müşterilerimizin her zaman daha kaliteli sonuçlar alması için çalışmaktayız. Bu alanda yeterli tedarikimiz ile her talebe karşılık vermekteyiz.

Bebekler Ve Hamileler İçin Flotty Organik Yumurta

Özellikle hassas durumlar nedeni ile tüketilen olan yumurtanın sağlıklı olduğundan emin olunması gerekir. Bu nedenle flotty organik yumurta satış ve dağıtım işlemleri ile bebekler ve hamileler için güvenilir seçimler yapılmasına yardımcı olunmaktadır. Yumurtaların gerçek organik yumurta olması bu alanda sorunsuz kullanım imkanı sağlamaktadır.

Tavukların beslenmesinde hayvansal yemler kullanılmadığı için yumurtaların içeriklerinde zararlı hiçbir durum söz konusu değildir. Bu yönü ile bebeklerde de güvenle tüketimi sağlanabilir. Gerekli kontrolleri yapılan yumurtalar satışa sunulduğu için bu konuda yapılan taleplere günlük ve sağlıklı yumurta olan flotty markası ile geri dönüş yapılarak kaliteli sonuçlar alınması sağlanmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası