Yumurta Hakkında

Flotty Organik Yumurta Nasıl Üretilir?

Flotty Organik Yumurta Nasıl Üretilir?

Flotty Organik Yumurta Nasıl Üretilir?

Organik yumurta denilince sıkça duyulan flotty akla gelmektedir. Özellikle gerçek organik yumurta tercih etmek isteyenlerin tercihi olan flotty organik yumurta tavukların doğal ortamlarında yetişmesinin yanı sıra free range yöntemi ile özgür olmaları sağlanarak yumurta üretimi yapılması daha mutlu olan tavukların yumurtalarının besin değerinin de yüksek olmasını sağlar.

Organik yumurta üretiminde tavuklar horozlarla aynı alanda bulundukları için elde edilen yumurtalar horozlu yumurtadır. Gerekli kontrollerin yapılması ile elde edilen gerçek organik yumurtayı Hedef yumurta olarak geniş satış ve dağıtım ağımız ile İstanbul’un her yerine ulaştırıyoruz. Firmamız bu alanda yaptığı çalışmaları ile güvenilirliğini kanıtlamış olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Flotty Organik Yumurta Satış Ve Dağıtım Ağı

Yumurtanın kaliteli ve sağlıklı olmasını isteyenler için flotty organik yumurta satış ve dağıtım hizmetimiz bulunmaktadır. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde güvenle tercih edeceğiniz flotty yumurtaların besin değerleri oldukça yüksektir. Yumurtaların günlük ve taze olarak ulaştırılmasında geniş dağıtım ağımız etkili olmaktadır.

Yumurta içerisinde vitamin, mineral ve protein içeren bir besin kaynağıdır. Bu nedenle bebeklik döneminde başlanarak her yaşta yaygın tüketime sahiptir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken yumurtanın kaliteli ve organik olmasıdır. Özel alanlarda ve doğal ortamlarda yetiştirilen yumurtaların horozlu olması sayesinde besin değeri gerekli olduğu şekilde artacağı için her yaşta faydalı sonuçlar alınmasını sağlar.

Organik Yumurta Ambalajlama

Organik yumurta satış ve dağıtımında günlük olarak işlem yapıldığından ambalajlanan yumurtalar aynı gün içerisinde teslimata çıkartılır. Bu sayede hem organik hem de taze yumurta alımı yapılmasına yardımcı olunur. Yumurtaların her geçen gün bayatlaması ile içerisindeki besin değeri azalacağı için bu konuda özel itina gösterilmektedir.

Hedef yumurta olarak yer aldığımız gerçek organik yumurta alanında 4’lü ve 8’li ambalajlarda hazırlanan yumurtaların satış ve dağıtım işlemlerini profesyonel ekibimiz ile yürütüyoruz. İşimizde güven ve müşteri memnuniyetinin önemini bildiğimiz için her aşamada gerekli itina ve kontroller sağlanarak dağıtım aşamasına geçilmektedir. Geniş dağıtım ağımız sayesinde taleplerinize tam zamanlı olarak geri dönüş yapmaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası