Yumurta Hakkında

Gerçek Organik Yumurta Nedir?

Gerçek Organik Yumurta Nedir?

Gerçek Organik Yumurta Nedir?

Yumurta alırken çoğu zaman daha sağlıklı olmasını isteyenler organik yumurta seçimi yapmaktadır. Ancak her yerde bulunan ve organik olarak satışa sunulan yumurtaların organik olup olmadığından emin olamazsınız. Bu nedenle güvenilir yerlerden temin edeceğiniz yumurtanın markası da bu noktada sizler için belirleyici olabilir.

Gerçek organik yumurta tavukların doğal ortamlarında bulundukları ve doğal yemler ile beslenerek horozlu olarak oluşturmuş olduğu yumurta seçenekleridir. Bu sayede besin değeri olması gerektiği gibi daha yüksektir ve bunun yanı sıra tüketimi de sağlıklıdır. Bu nedenle özellikle çocuklar için tercih edilmesi uygun olan bir seçenek olarak satışı yapılır.

Gerçek Organik Yumurtada Flotty Marka Seçimi

Organik yumurta seçimimiz bebeği olan annelerin veya olması için bekleyen anne adaylarının güvenle tercih edebileceğiniz seçenek olan flotty markasını sizlere sunmaktadır. Firmamız flotty organik yumurta satış ve dağıtım hizmetini sizlere vermektedir. Kaliteli olmasının yanı sıra yüksek besin değerine sahip olan yumurtalar ile daha sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Doğal olarak yapılan yumurta üretimi sayesinde her zaman aynı şekilde kaliteli seçimler yapmak isteyenlerin tercih edebileceği kalitede seçenekler oluşturulmaktadır. Hedef yumurta olarak her zaman kalitemizden ödün vermemek adına sizlere flotty organik yumurta ile hizmet vermekteyiz. Yumurta satışlarımızda yer alan seçeneklerimiz arasında bulunan flotty markası bu alanda gerçek organik yumurta üretimi ile dikkat çekmektedir.

Organik Yumurta Dağıtımında Uzman Hizmet

Yumurtaların satışında taze olması kadar dağıtımında hızlı ve zamanında yapılması kullanılacak olan yumurtaların taze olarak alınmasını sağlamaktadır. Firmamız flotty organik yumurta dağıtım ağında özellikle tam zamanlı teslimat için geniş dağıtım ekibi ile hizmet vermektedir. Yeterli kapasitemiz sayesinde her talebe hızlı geri dönüş yapılmasını sağlamaktayız.

Flotty organik yumurta seçeneklerimiz 4’lü ve 8’lü paketlerde hazırlanarak bu şekilde az sayıda sık alım ile daha taze tüketim elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Organik yumurta taze olarak tüketilmesi durumunda içerisindeki besin değerleri daha yüksek olacağı için sağlık açısından da doğru bir tercih yapılmasına yardımcı olmaktadır. Her geçen gün bayatlaması tüketim açısından riskli olabileceği için dikkat edilmesi gerekir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası