Yumurta Hakkında

Organik Yumurta Satışında Flotty Organik Yumurta Seçimi

Organik Yumurta Satışında Flotty Organik Yumurta Seçimi

Organik Yumurta Satışında Flotty Organik Yumurta Seçimi

Organik yumurta daha sağlıklı olması açısından özellikle yüksek besin değerine sahiptir. Bu durumda tüketimiyle faydası daha yüksek oranda sağlanmaktadır. Özellikle çocukların beslenmesi açısından doğru bir seçenek olan flotty organik yumurta doğal alanların olan tavukların yapmış olduğu üretimlerden elde edilmektedir. Güvenilir olması sağlıklı seçimler yapmak isteyenlerin tercihi olmasına yardımcı olmaktadır.

Organik yumurta kullanımında özellikle markanın seçilmesi güvenilirliğini kanıtlamış olduğunu ortaya koymaktadır. Gerekli bütün kontrolleri yapıldıktan sonra satışa sunulan yumurtalar taze ve günlük olarak ulaştırıldığı için her yaş için tüketime uygun olan seçenekleri oluşturmaktadır. Her daim tercih edilecek olan kaliteli yumurta seçeneğini oluşturmaktadır.

Flotty Organik Yumurta Satış Ve Dağıtım

Hedef yumurta olarak İstanbul’un her noktasına sunmuş olduğumuz organik yumurta satış ve dağıtım hizmeti ile daha kaliteli sonuçlar alınmasında etkin olarak görev almaktayız. Firmamız yumurta sektöründe verdiği hizmetleri ile en iyi firmalar arasında yer alarak tercih edilmektedir. Bizim işimizde güven ve kalite önemli olduğu için firmamız bu alanda kendini geliştirerek çalışmalarına devam etmektedir.

Flotty organik yumurta satışında olduğu gibi dağıtımında da sizlere yardımcı oluyoruz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı olarak yaptığı çalışmaları sayesinde en iyi geri dönüşleri alarak yumurta sektöründe yer almaktadır. Satışlarımızda yer alan flotty organik yumurta güvenle tercih edeceğiniz yumurta seçeneğidir.

Organik Yumurta Ambalaj Seçimi

Organik yumurta satışı da yapan firmamız bu konuda sizlere 4’lü ve 8’li ambalajlarda sunum yapmaktadır. Ambalajlarımız kese kağıdı şeklinde hazırlanarak bu şekilde doğallığını bir nebze daha olsa anlamanıza yardımcı olmaktadır. Ambalajlama işlemleri yumurtaların güvenle dağıtımının yapılması için önemli olduğundan bu konuda gerekli itina gösterilerek işlemler yapılmaktadır.

Satış ve dağıtım için tercih edilen flotty organik yumurta üretim aşamasından dağıtıma uzanan yolculuğundan itina ile hazırlanmaktadır. Dağıtım ağında profesyonel olan ekipler tarafından taleplere göre adreslere teslimatı sorunsuz olarak yapılmaktadır. Güvenilir seçimler yapmak isteyenler için etkili bir seçenek olarak satışa sunulan yumurtalar günlük teslimat ile tazeliğini yitirmeden alıcılara ulaştırılarak taze kullanımı için yeterli süreye sahip olunması sağlanmış olunur.  

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası