Yumurta Hakkında

Flotty Organik Yumurtanın Faydası Nedir?

Flotty Organik Yumurtanın Faydası Nedir?

Flotty Organik Yumurtanın Faydası Nedir?

Yumurta besin kaynakları arasından besin değerleri ile her öğün tüketimi mümkün olan bir seçenektir. Özellikle çocukların gelişimi üzerindeki etkisi düşünüldüğünde bu konuda yeterli miktarda organik yumurta tüketimi ile daha sağlıklı sonuçlar alınması sağlanmaktadır. Hem sağlıklı hem de güvenilir seçimler yapmak isteyenler için flotty organik yumurta üretim şekli ile doğru bir tercih olmaktadır.

Organik yumurta tüketimi doğal ortamında yetişen ve yumurta üreten tavuklardan elde edilen yumurtalara ulaşmanızı sağladığı için bu konuda yumurtanın içerisindeki besin değerlerinin yüksek olmasını sağlamaktadır. Ayrıca hayvansal yemler kullanılmadığı için daha güvenilir bir seçenek olarak bebeklerde de kullanımı oldukça yaygın bir yumurta seçeneğidir.

Flotty Organik Yumurta Üretimi

Organik yumurtanın üretim aşaması belirleyici olduğundan flotty organik yumurta üretim aşamasında gerekli ortam hazırlanarak bu şekilde tavukların daha yüksek kalitede istenilen etkiyi verecek şekilde yumurta üretimi yapması sağlanmaktadır. Bu konuda free range yöntemi kullanılması ve aynı zamanda horozlu yumurta üretimi yapılması yumurtanın içerisindeki besin değerlerinin daha da artmasına yardımcı olmaktadır.

Üretim özel alanlarda yapıldığı ve gereken kontrollerin de sağlandığı yumurtalar güvenle tüketim için uygundur. Yumurta içerisinde bulunan vitamin, mineral ve protein değerleri ile her yaşta sağlıklı tüketim için gerekli olan besin kaynakları arasında yer alır. Bu durumda günlük ve organik yumurta tüketimi için flotty tercih edilmektedir.

Organik Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmeti

Firmamız Hedef Yumurta olarak organik yumurta satış ve dağıtım alanında en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarını sürdürmektedir. İşimizin hassasiyetini bilerek yaptığımız çalışmalarımız ile her zaman daha etkili ve güvenilir seçimler yapılmasına yardımcı oluyoruz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki bulunan her semtte hizmet veren firmamız yeterli kapasitesi ile hizmet vermektedir.

4’lü ve 8’li ambalajlarda hazırlanan flotty organik yumurtalar için firmamız ile yapacağınız görüşmelere göre talep ettiğiniz tarihlerde adresinize gönderilecek olan yumurtaları taze olarak teslim alabilirsiniz. Günlük dağıtım ağımız sayesinden üretimden adresinize ulaştırdığımız yumurtalar günlük olarak rahatlıkla tüketebileceğiniz kaliteli seçimler yapmanıza yardımcı olacak kalitede üretilerek satışa sunulmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası