Yumurta Hakkında

Flotty Organik Yumurta Ne Demek?

Flotty Organik Yumurta Ne Demek?

Flotty Organik Yumurta Ne Demek?

Organik yumurta seçiminde flotty organik yumurta seçiminin ne demek olduğunu merak edenler için şu şekilde açıklayabiliriz. Organik yumurta üretimi için tavukların doğal ortamlarında horozlar ile birlikte bulunmaları sonucunda üretilen yumurtaların satışı yapılır. Bu noktada flotty organik yumurta free range yöntemi ile mutlu tavuklardan horozlu olarak elde edilen ve besin değeri yüksek olan yumurtaları ifade etmektedir.

Özel olarak yapılan üretim sayesinde daha kaliteli sonuçlar alınması sağlanmaktadır. Tavukların beslenmesinde hayvansal ürün içeren yemler kullanılmadığı için bebekler ve hamilelerde de rahatlıkla tercih edilebilir. Doğal yaşam alanlarında mutlu olan tavuklardan elde edilmiş olan yumurtalar ile yapılan satışları ifade etmektedir.

Güvenilir Organik Yumurta Satışı

Hedef yumurta olarak bu sektöre girdiğimiz ilk günde itibaren satışlarımızda her zaman daha kaliteli sonuçlar vermek adına en iyisini tercih ettik ve etmeye de devam ediyoruz. Organik yumurta satışlarımızda flotty organik yumurta satışı ile yüksek besin değerine sahip olan yumurtaları tercih etmenize yardımcı oluyoruz.

Gerçek organik yumurta olması sayesinde her yaşta güvenle tüketime uygun bir marka seçeneğidir. Doğal ortamda üretilmiş olmasının yanı sıra taze olarak satışa sunduğumuz için her müşterimizin günlük olarak alım yapmanızı sağlamaktayız. Yüksek besin içeriği ile tüketimi sayesinde faydalarından tam olarak yararlanmanızı sağlayacak bir marka olması nedeni ile bebeklerde de rahatlıkla yedirilebilir.

Organik Yumurtada Flotty Markasının Farkı Nedir?

Organik yumurta seçimlerinde markanın önemi oldukça fazladır. Bu nedenle firmamız gerçek ve güvenilir bir seçenek olarak organik yumurta üretimi yapan flotty markasını sizlere sunmaktadır. Flotty yumurtanın farkı;

  • Free range yöntemi ile tavukların mutlu olması sağlanır. Mutlu tavuk yüksek kalite düşüncesi ile üretim yapılır.
  • Horozlu yumurta üretimi olması için tavuklar ile horozlar aynı alanda bulundurulur.
  • Doğal yemler kullanılarak daha doğal yumurtalar elde edilir. Ayrıca hayvansal içeriklerdeki yem seçeneklerine beslenmede yer verilmez.
  • Gerekli kontroller ile her yumurtanın aynı kalitede olması sağlanır.
  • Taze ve günlük üretim ile satışı yapıldığı için bu konuda da özellikle besin değerinden kaybetmeden tüketimi sağlanabilir. 
Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası