Yumurta Hakkında

Flotty Organik Yumurta Satışı

Flotty Organik Yumurta Satışı

Flotty Organik Yumurta Satışı

Organik yumurta denildiğinde gerçek ve güvenilir seçimler yapmak isteyenler için flotty organik yumurta tavukların uygun koşullarda yetişmesi ve doğal yemler ile beslenmesi ile üretildiği için rahatlıkla tercih edilecek bir seçenektir. Aynı zamanda horozlu yumurta olması için alanda horoz bulunması sağlandığı için her yumurta gerçek organik yumurta olarak yüksek besin değerine sahiptir.

Organik yumurtanın gerçekten doğal alanlarda ve olması gerektiği şekilde üretilmesi besin değerinin daha yüksek ve sağlıklı olmasını sağlar. Bu durumda güvenilir markaların tercih edilmesi alınacak yumurtaların güvenle tüketilmesine yardımcı olur. Yumurtanın besin değeri tavuğun beslenmesi, sağlıklı olması, hareket edebilmesi ve horozlu yumurta üretimi yapması ile artmaktadır.

Flotty Organik Yumurta Ambalajları

Flotty yumurta alanlar özellikle ambalajların bile kese kağıdı şeklinde olmasından doğallığa ne kadar önem verildiğini anlayabilirler. Hedef yumurta firmamız bu alanda özellikle sizlere daha kaliteli ve sağlıklı yumurta seçenekleri sunmak adına flotty organik yumurta satış ve dağıtım ağı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Ambalajlama işleminin yapılmasında 4’lü veya 8’li olarak hazırlanan yumurtalar ile yeterli sayıda alım yapılması için uygun seçenekler oluşturulmaktadır. Özellikle bebekler için günlük alım yapılması gerektiğinden az sayıda ve sıkça alınması daha sağlıklı tüketilmesi konusunda etkili bir seçim olacaktır. Firmamız yaptığı dağıtım işlemleri ile yumurtaların günlük olarak ulaştırılmasını dağıtım ağı ile sağlamaktadır.

Organik Yumurta Satış Hizmeti

Hedef yumurta olarak çıktığımız bu yolda profesyonel ekibimiz ile her daim daha kaliteli ürün seçenekleri sunmak için çalışıyoruz. Farklı yumurta grupları ile yapmış olduğumuz satışlarımız ile İstanbul’da bulunan müşterilerimizin taleplerini karşılamaktayız. Yeterli üretim kapasite ile yapılan organik yumurta üretimi sayesinde günlük taleplere göre dağıtım işlemleri yapılmaktadır.

Yumurta çabuk bozulan ve hassas bir besin olması nedeni ile her aşamada itina ve dikkat gerektirmektedir. Özellikle besin değerinin tam olarak alınabilmesi için gerçek organik yumurta tüketiminin tercih edilmesi gerekir. Yumurta satışlarında kaliteli ve organik yumurta seçeneğini sizlere sunarak bu şekilde kendiniz ve sevdikleriniz için daha güvenle tüketeceğiniz seçimler yapmanıza yardımcı oluyoruz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası