Hizmetlerimiz

Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Organik Yumurta Satış Ve Dağıtımı

Yumurta seçimlerinde özellikle organik yumurta tüketimi yumurtanın besin değerinin tam olarak vücuda geçmesine yardımcı olmaktadır. Doğal ortamlarında beslenen ve yetişen tavuklardan elde edilen yumurtaların dağıtımı ve satışı yapılmaktadır. Özellikle küçük çocukların tüketimi için sağlıklı olan yumurta seçeneklerinde güvenle tercih edilmektedir.

Tavuklardan elde edilen yumurtanın flotty organik yumurta olması için gerektiği şekilde özgür ve mutlu olan tavuklardan elde edilmiş olması gerekmektedir. Bebek beslenmesine uygun olan yumurtaların satış ve dağıtımını yapan Hedef Yumurta firmamız bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ile güvenilirliğini kanıtlamıştır. Besleyici değeri yüksek olan yumurtaların tüketimi daha sağlıklı sonuçlar alınmasına yardımcı olacağından önemlidir.

Flotty Organik Yumurta Nedir?

Flotty organik yumurta özel olarak üretimi yapılan yumurta seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Özellikle yaşam alanlarında özgürce hareket edebilen tavukların doğal yemler ile beslenmesi ve aynı zamanda horozlar ile bir ortamda bulunması ile elde edilir. Tavukların beslenmesinde kesinlikle hayvansal ürünler içeren yemler kullanılmadığı için 6 ayını doldurmuş olan bebeklerin tüketimi için uygundur.

Farklı sayılarda oluşturulmuş olan kolileri ile flotty organik yumurta satış ve dağıtım işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Hedef yumurta olarak bu alanda farklı gruplar ile en iyi seçenekleri sunmak adına çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Sağlıklı olmak ve doğru seçimler yapmak isteyenlerin tercih edeceği yumurta seçeneklerimiz ile en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmaktayız.

Flotty Organik Yumurtanın Zengin İçeriği

Yumurtalar üretim şekline ve kalitesine göre farklı gruplara ayrılır. Bu durumda özellikle sağlıklı ve doğru seçimler yapmak isteyenler için olması gerektiği gibi doğal alanlarında yetişen ve beslenen tavuklarda elde edilmiş olan organik yumurta hizmetimizde sizler için en kaliteli sonuçların alınması konusunda etkili olmaktayız.

Yumurtanın organik olması içerisinde bulunan besin değerlerinin daha yüksek olmasını sağlar. Bu durumda tüketilen yumurtanın besleyici ve sağlıklı olması ile vücuda sağlayacağı faydalardan sonuna kadar yararlanılmış olunur. Firmamız 4’lü ve 8’li olarak satışa sunmuş olduğu flotty organik yumurta seçenekleri ile bu konuda güvenilir sonuçlar almak isteyenlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası