Hizmet Bölgelerimiz

Başakşehir Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Başakşehir Organik Yumurta Satış Servis Ve Dağıtım Hizmetleri

Başakşehir Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Her sektörde olduğu gibi toptan yumurta satış ve dağıtım alanında itina ve kaliteli ürün üretimi oldukça önemlidir. Bu nedenle hedef yumurta olarak bizlerde işimizi en iyi şekilde yapmak için planlı ve müşteri odaklı olarak çalışmaya devam etmekteyiz. Yumurta hassas bir ürün olduğundan dikkatli olarak işlem yapılması oldukça önemlidir.

Başakşehir organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız ile bu bölgede sizlere kesintisiz olarak hizmet sunmaktayız. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında her semte aynı şekilde toptan olarak yaptığımız satışlarımız ile günlük ihtiyacı karşılayarak bu şekilde taze ve kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktayız.

Organik Yumurtada Kaliteli Seçim

Organik yumurta seçimi yaparken güvenilir yerlerden alınması daha güvenle tüketilmesi açısından önemlidir. Horozlu yumurta olarak da bilinen organik yumurtanın gerçek organik olması için doğal yaşamında yaşayan ve doğal yemlerle beslenen tavukların döllenmiş yumurta üretimi yapması ile elde edilmiş olması gerekir.

Yapılan üretimin kaliteli olması için tavukların beslenme şekline ve yaşam alanlarına dikkat edilmesi gereklidir. Aynı zamanda horozlar ile aynı alanda bulunmaları da yumurtaların döllenmesi için gereken bir diğer husustur. Kaliteli organik yumurta satışı için bütün bu koşulların yerine getirildiği ve gerekli kontrollerin yapıldığı alanlardan elde edilen yumurtaların sizlere ulaşması için kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Başakşehir Organik Yumurta Toptan Satış

Hizmet ağımız ile bu alanda ihtiyaç duyulan gerçek organik yumurtanın sizlere ulaşmasında etkin olarak rol alıyoruz. Bizim işimizde öncelikle müşterilerimiz olduğundan kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Başakşehir organik yumurta toptan satış ile market ve şarküteri gibi alanların günlük olan taleplerini karşılamaktayız.

Satışlarımız yalnızca toptan olarak yapıldığından bu alanda oluşan açığı kapatmak adına oluşturduğumuz müşteri potansiyelimiz ve kaliteli hizmetlerimiz ile çizmiş olduğumuz çizgiden şaşmadan gelişerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Güler yüz ve saygı işimizin bir parçası olarak gösterilir.

Her aşamada kaliteyi yaşamak isteyenler Hedef yumurta firmamız ile uzun ömürlü çalışma yaparak daha yüksek verim ile sonuç almaya başlayabilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası