Hizmet Bölgelerimiz

Zeytinburnu Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Zeytinburnu Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Zeytinburnu Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Bizim için önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti olduğundan bu konuda her zaman ürünlerimizin kaliteli olmasına dikkat ederek hizmet vermekteyiz. Geniş dağıtım ağımız bu alanda tam zamanlı olarak teslimat yaparak müşterilerin sorunsuz olarak talep ettikleri yumurtaları teslim almalarını sağlamaktadır.

İstanbul’un her semtinde firmamız toptan olarak satış ve dağıtım işlemi yapmaktadır. Market ve şarküteri gibi satış yapan alanlar ile çalışan firmamız organik yumurta da flotty olarak satışlarını yapmaktadır. Zeytinburnu flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtımı için hedef yumurta olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Kaliteli yumurta satışlarımızda uygun fiyatlarımız daha etkili olarak bu alanda yer almamızı sağlamaktadır.

Flotty Organik Yumurtanın Müşteri Alanı

Yumurtanın üretimi için tavukların beslenmesi, yaşam alanları ve diğer etkenler önemlidir. Bu nedenle dikkat edilmesi ve tavuklar için doğal bir yaşam alanının oluşturulması gerekir. Flotty organik yumurta free range yöntemi kullanılarak tavukların özgür yaşam alanlarında mutlu bir şekilde yumurtlaması ile elde edilir. Aynı zamanda horozlu oldukları yani döllenmiş olmaları sayesinde besin değeri de oldukça yüksektir.

Flotty organik yumurta müşteri alanı özellikle kaliteli ve güvenli yumurta tüketimini tercih edenlerden oluşmaktadır. Çocuklar için yüksek besin değeri sunan ve sağlıklı büyümeye yardımcı olan yumurtanın organik olması önemli olduğundan kaliteli seçimlerde flotty organik yumurta en sık tercih edilen seçenek olmaktadır.

Zeytinburnu Flotty Organik Yumurta Dağıtımı

Organik yumurta satışlarımız market ve şarküteri gibi alanlara yapılmaktadır. Toptan yaptığımız satışlarımızda her zaman kaliteli sonuçlar alınması için uygun koşullarda üretilmiş ve kontrolleri yapılmış olan yumurtaları sizlere sunuyoruz. Dağıtım ağımız Zeytinburnu ve İstanbul da her semt için geçerlidir.

Zeytinburnu flotty organik yumurta dağıtımı için planlı olarak dağıtım elemanlarımız çalışma yaptığından tam zamanında teslimat yapılmasını sağlamaktayız. Bizim için öncelikli olan değerlerimize göre hizmet verdiğimiz için müşterilerimizi mağdur etmemek adına tam zamanında teslimat önceliğimiz olmaktadır.

Kendi araçlarımız ile adreslerinize sorunsuz olarak yaptığımız teslimatlar ile her zaman kaliteli sonuçla alarak taze ve günlük organik yumurtaları teslim alabilirsiniz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası