Hizmet Bölgelerimiz

Şile Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Şile Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Şile Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta içerisinde bulunan vitaminler, mineraller ve proteinler için zengin bir besin kaynağıdır. Kahvaltılarda ve her öğünde rahatlıkla tüketilebilen bu besin kaynağının taze ve kaliteli olarak tercih edilmesi besin değerlerinin vücuda etkisinin sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

Şile flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetlerimiz ile bu alanda market ve şarküterilere tam zamanlı olarak dağıtım yapmaktayız. Uygun fiyat seçeneklerimiz ile kaliteli seçimler yapmak isteyenlerin tercihi olmaktayız.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası hizmet alanımız olduğu için her semtte bulunan müşterilerimizin zamanında teslim alacağı şekilde planlı dağıtım hizmeti vererek günlük organik yumurta satışlarımızı toptan yapmaktayız.

Flotty Organik Yumurtanın Farkları Nelerdir?

Özellikle yüksek besin değeri sunması nedeni ile organik yumurta tüketilmesi kişilerin sağladığı faydalardan sonuna kadar yararlanmasını sağlar. Flotty organik yumurta üretimi normal yumurta üretiminde farklı olarak dünya standartlarına uygun olacak şekilde yapılır. Flotty organik yumurtanın farkları şunlardır;

  • Üretim aşamasında free range yönteminin kullanılması,
  • Her yumurtanın fertilize edilmiş olması,
  • Doğal yemler ile beslenen tavukların mutlu yaşam alanlarında özgürce yumurtlamasının sağlanmasıdır.

Gerçek organik yumurta kapalı alanlarda üretilemez. Bu nedenle doğal yaşam alanlarına uygun olacak şekilde hazırlanan yerlerde daha mutlu ve özgür olan tavukların yaptıkları yumurtanın besin değeri ve kalitesi daha yüksek olmaktadır.

Uygun Fiyat Güvencesi İle Kaliteli Hizmet

Bir ürünün yüksek fiyatı kalitesini göstermediğinden her yüksek fiyat sunanında kaliteli olduğunu düşünülmemelidir. Hedef yumurta olarak hizmet sektörüne girdiğimiz ilk günden itibaren her zaman kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra müşteri odaklı çalışmamız başarıyı yakalamamıza yardımcı olmaktadır.

Bizim için önemli olan değerler her zaman daha iyi sonuç almak için gerekli olanlardır. Uygun fiyatlarımız ile İstanbul da hizmet almak isteyen müşterilerimize kesintisiz olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Flotty organik yumurta üretiminde yaptığımız kontroller ve dünya standartlarına uygunluk gerçek organik yumurtanın raflarda yerini almasını sağlamamamıza yardımcı olmaktadır. Yumurta bizim işimiz olduğundan güvenilir hizmet kalitemizin yanı sıra uygun fiyat seçeneklerimizde daha iyi sonuç alınmasını sağlamaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası