Hizmet Bölgelerimiz

Tuzla Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Tuzla Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Tuzla Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yüksek besin değeri ile çocukların gelişiminde olduğu gibi insanlar üzerinde pek çok farklı faydası bulunan yumurtanın organik olması bu değerlerin tam olarak karşılanması için önemlidir. Kaliteli üretim yapılması için tavukların olması gerektiği şekilde bir alanda ve beslenme şekillerine göre yumurtlaması sağlanmalıdır.

Tuzla flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetimiz ile bu çevrede yapılan talepleri karşılamaktayız. Bizim için organik yumurta satışında sunduğumuz yumurtanın kalitesi ve tam zamanında müşteriye ulaşması önemli olduğundan bunun için bütün ekibimiz itinalı bir çalışma ile her müşteriye aynı özeni göstermektedir. Uygun fiyatlarımız ile kaliteli seçimler yapmak isteyenlerin tercihi olmaktayız.

Flotty Organik Yumurta İle Kaliteli Hizmet

Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz arasında bulunan flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetimiz ile bu alanda oluşan açığı kapatarak yeterli kapasite ile günlük dağıtım yapmaktayız. Mutlu tavuklar ile elde edilen yumurtaların yüksek kalitede olması sayesinde daha etkili sonuçlar elde edilmektedir.

Horozlu yumurta yani döllenmiş yumurtanın besin içeriği istenildiği gibi yüksek oranda olduğundan bu şekilde daha güvenle tüketimi yapılabilir. Kolilerde hazırlanan yumurtalar güvenle taşınarak bu şekilde sorunsuz teslimat yapılır.

Firmamız için öncelik müşteri memnuniyeti olduğundan yaptığımız her çalışmada tam zamanlı teslimat ve kaliteli ürün sunarak bu şekilde müşterilerimizin etkili sonuçlar almasını sağlamaktayız.

Geniş Dağıtım Ağımız İle Etkili Sonuçlar

Hedef yumurta olarak hizmetlerimize başladığımızda belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımıza göre müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Anadolu ve Avrupa yakasında müşterilerimizin tarif ve saat taleplerine göre tam zamanında teslimat yapmaktayız.

Flotty organik yumurta dağıtım ağımız yeterli kapasitedeki elemanlarımız ile sizlere sunduğumuz etkili sonuçları oluşturmaktadır. Taze ve günlük dağıtımlarımız ile verdiğimiz sözü yerine getirerek bu şekilde tam zamanında adrese teslim yapılması ile kısa sürede sonuç alınmasında etkili olmaktayız.

Yumurta satış ve dağıtım hizmetlerimizde yalnızca toptan satışlarımız bulunduğu için bu konuda müşterilerimiz ile toptan olarak çalışmaktayız. Uygun fiyat ile güvenli alım yapmak isteyenler firmamız ile sorunsuz ve kaliteli bir alışverişi tercih edebilirler. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası