Hizmet Bölgelerimiz

Pendik Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Pendik Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Pendik Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Vitaminler insan gelişiminde ve özellik çocuklar açısından önemli olduğundan sabah kahvaltısı ve diğer öğünlerde rahatlıkla tüketilecek olan bir besin kaynağı olan yumurtanın organik olması gerekir. Bu nedenle sizler için gerçek organik yumurta satışı ile hizmet vermekteyiz. Hedef yumurta firmamız kurulduğu ilk günden itibaren kalite standartlarına göre hizmet vermektedir.

Pendik flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım için firmamız diğer her bölgede olduğu gibi kaliteli olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Dünya standartlarında üretilen yumurtaların size ulaşmasına kadarki süreçte firmamız profesyonel olarak yaptığı çalışmaları ile her zaman kaliteli ve verimli sonuçlar alınmasını sağlayarak çalışmalarımızı yüksek performans ile sürdürmeye devam ediyoruz.

Organik Yumurtada Flotty Farkı

Organik yumurta içerisinde A, B, D ve E vitaminlerini içerdiği için pek çok farklı fayda sağlamaktadır. Free range yöntemi ile üretilen flotty organik yumurta besin değeri yüksek ve gerçek organik yumurta olarak üretilir. fertilize edilmiş yani döllenmiş olan yumurtalar yüksek kalitede gerçek organik yumurta olarak satışa sunulmaktadır.

Taze olması yumurta tüketiminde daha yüksek besin değeri içermesini sağladığından firmamız her zaman taze ve günlük dağıtımlar yaparak müşterilerinin zamanında teslim almasını sağlamaktadır. Üretim aşamasından sizlere ulaşana kadar organik yumurtanın işlem sürecinde firmamız itinalı ve dikkatli bir şekilde çalışmalarını yürüterek kaliteli sonuçlar almanızı sağlamaktadır.

Hedef Yumurta Kalite Standartlarımız Nelerdir?

Hedef yumurta olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren her müşterimizin daha kaliteli ve etkili sonuçlar alması için belirlemiş olduğumuz standartlarımız bulunur. Flotty organik yumurta satışı için yüksek kalitede ürünler ile hizmet vermekteyiz.

Daha kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamak adına bu sektörde yaptığımız çalışmalardan bizim önceliğimiz müşterilerimiz olduğu için her zaman iyisini yapmak görevimizdir.

  • Kontrolleri sağlanmış ve kaliteli ürün sunmak,
  • Kaliteli ambalajlama ve paketleme işlemi yapmak,
  • Tam zamanlı teslimat yapmak,
  • Güler yüzle daha yüksek verimli hizmet vermek,
  • Uygun fiyat seçeneği ile gerçek ve kaliteli ürün sunmak,
  • Gelişmeleri takip ederek en iyisini sunmak bizim işimizdir. 
Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası