Hizmet Bölgelerimiz

Sultangazi Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Sultangazi Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Sultangazi Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta üretiminde günlük talepleri karşılamak adına yeterli kapasite ile kaliteli hizmet vermek bizim işimiz. Bu alanda müşterilerimizin her zaman kaliteli sonuçlar alması için yüksek besin değerine sahip ve kaliteli organik yumurta satış ve dağıtımını yönetmekteyiz.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında oluşturduğumuz geniş dağıtım ağımız ile her talebi kısa sürede karşılamak için çalışmaktayız. Sultangazi flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetlerimizde günlük ve doğal yaşamlarında yumurtlayan tavukların yumurtalarını market ve şarküterilere sunmaktayız.

Günlük dağıtımlarımız ile her gün taze olarak organik yumurtanın adreslerinize ulaşmasını sağlamak amacı ile kadromuz ile itinalı bir çalışma yürütmekteyiz.

Flotty Organik Yumurta Ne Demektir?

Organik yumurta her yerde karşınıza çıkabilecek bir seçenektir. Ancak yumurtanın gerçekten organik olup olmadığını anlamanız zordur. Bu nedenle güvenilir alanlardan tercih edeceğiniz yumurtaları daha güvenli olarak tüketebilirsiniz.

Flotty organik yumurta üretim aşaması ile gerçek organik yumurtanın raflara taşınmasını sağlar. Bu üretim şeklinde free range yöntemi ile tavuklar mutlu oldukları doğal yaşam alanlarında beslenir ve horozlarla birlikte yaşadıkları için horozlu yani döllenmiş olan organik yumurtanın üretimini sağlarlar.

Her yumurtanın aynı kalitede olması için gerekli kontroller sağlandığından aldığınız her yumurtayı güvenle tüketebilir ve yüksek besin değerlerinden tam anlamı ile faydalanma imkanı da bulabilirsiniz. 

Flotty Organik Yumurta Hakkında Bilinmeyenler

Yumurta üretim aşaması yumurtanın kalitesini belirlediği için oldukça önemlidir. Bu aşamada tavukların yaşamları ve mutlu olmaları bile elde edilen yumurta üzerinde etkili olmaktadır. Bu nedenle flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımızın bir parçası olarak tercih etmemizin nedenleri bulunmaktadır.

  • Özgür olan tavukların mutlu bir şekilde daha verimli üretim yapmasının yani sıra kalitesinin de yüksek olması sağlanır.
  • Yumurtanın buzdolabında saklanması ile daha uzun süre taze kalması sağlanmış olunur.
  • Yumurtanın kabuğunda bulunan porlar nedeni ile bulunduğu alandaki kokular içerisine geçebilir.
  • Yıkanması durumunda üzerindeki koruyucu tabaka çıkacağı için daha kısa süre içinde bozulacaktır ve bu nedenle tüketim öncesinde yıkanmalıdır. 
Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası