Hizmet Bölgelerimiz

Üsküdar Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Üsküdar Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Üsküdar Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Talepleri karşılamak adına dünya standartlarına uygun olarak yapılan yumurta üretimi ile elde edilen yumurtaların satışını yapmaktadır. Profesyonel ambalajlama ve paketleme işlemi ile oldukça hassas olan yumurtaların dağıtım aşamasında sorunsuz olarak istenilen adreslere teslim edilmesini sağlamaktayız. Firmamızın yalnızca toptan satışı bulunduğundan perakende satışlarda yer almamaktayız.

Market ve şarküteri gibi yumurta satışı yapan yerlere Üsküdar flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım işlemi yapmaktayız. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında her semte hizmet veren firmamız her zaman kaliteli ve itinalı çalışmaları ile müşterilerinin tercihi olmaktadır. Yumurta sektöründe yaptığımız çalışmalar ile daha kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktayız.

Flotty Yumurta Standartları Nelerdir?

Yumurta üretimi ve tavukların beslenmesi şekli organik yumurta için oldukça önemlidir. Bu nedenle flotty organik yumurta üretiminde firmamız dünya standartlarına uygun olarak üretim yapılmasını sağlamaktadır. Gerçek organik yumurta tüketmek isteyenler için sunduğumuz bu hizmet ile günlük satış yapılan yerler ile çalışarak sorunsuz hizmet alınmasında etkili rol almaktayız.

  • Free range yöntemi olarak da bilinen mutlu tavuklardan elde edilen yumurtalardır.
  • fertilize edilmiş olarak üretilir.
  • Tavukların doğal yaşamlarında beslenmeleri ve özgür olmaları gerekir.
  • Doğal yemler ile beslenme yapıldığı için daha kaliteli üretim yapılmış olunur. 

Yaptığımız çalışmalarda bizim için müşterilerimize tam zamanlı ve kaliteli hizmet sunmak önemlidir.

Kaliteli Ambalajlama Ve Sorunsuz Teslimat

Hedef yumurta olarak bizim işimiz toptan yumurta satış ve dağıtım olduğundan bu sektörde her zaman daha iyi sonuçlar alınmasında etkili olarak rol almak adına çalışmalarımızı profesyonel olarak yapmaktayız. Organik yumurta satışlarımızda 30’lu veya 15’li kolilere konulan yumurtaların dağıtım ağında sorunsuz teslim edilmesi için kaliteli malzemeler ile paketleme işlemini yapmaktayız.

İstanbul’un her yerine tam zamanlı olarak teslimatlarımızı planlı olarak yaptığımız için her aşamada güvenle alışveriş yapmanız için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Dağıtım elemanlarımız bu anlamda profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunduğundan sizlerin daha kaliteli sonuçlar almasını sağlamaktadır. Yeterli kapasite ile hizmetlerimizde aksama olmadan çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası