Hizmet Bölgelerimiz

Sarıyer Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Sarıyer Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Sarıyer Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta besin değeri ile çok tercih edilen bir besin kaynağı olmasının yanı sıra çabuk bozulduğu için devamlı üretimine devam edilmesi gereken bir üründür. Bu nedenle günlük üretim yapılarak oluşan açığın kapatılması gerekir. Hedef yumurta olarak bu alanda oluşan yumurta taleplerini toptan satışlarımız ile karşılamaktayız.

Sarıyer flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım bu bölgede ihtiyaç duyan müşterilerimizin taleplerini karşılamak adına hizmet vermektedir. Market ve şarküteri gibi satış yapan alanlarda günlük flotty organik yumurta taleplerini karşılayarak daha kaliteli ve gerçek organik yumurta elde etmelerine yardımcı olmaktadır. Geniş dağıtım ağımız İstanbul’un iki yakasında da kesintisiz olarak devam etmektedir.

Flotty Organik Yumurtanın Üretim Şekli

Organik yumurta üretiminde tavukların beslenmeleri, yaşam alanları ve horozlarla birlikte yaşamaları önemlidir. Çünkü yumurtanın daha yüksek kalitede olması için tavukların iyi beslenmesi, doğal yaşamında hareket etme imkanı bulması ve döllenmiş yumurta üretmesi gerekir. Flotty organik yumurta üretimi için;

  • Free range yöntemi kullanılır. Yani tavukların doğal yaşam alanlarında özgürce yumurtlaması ve mutlu olması sağlanır.
  • Fertilize edilmiş olan yumurtalar elde edilir. Yani yumurtanın horoz tarafından döllenmiş olması sağlanır.
  • Doğal yemler ile beslenme sağlanır. Bu şekilde hem mutlu hem de sağlık tavuklardan daha yüksek kalitede yumurta elde edilmiş olunur.

Flotty Organik Yumurtanın Kabuğunun Faydaları

Yumurta sarı ve beyaz kısmı ile tüketildiği gibi aynı zamanda kabuk kısmı ile de tüketilir. Sizlere sunduğumuz yüksek kalitedeki flotty organik yumurta satış ve dağıtım hizmetimiz ile alacağınız yumurtaların yüksek besin değerine sahip olan kabuk kısımlarından da faydalanabilirsiniz.

Kemiklerin güçlenmesi için kabuk kısımlarının toz haline getirilmesi ve besinlerle birlikte belli miktarda tüketilmesi kabuk içerisinde bulunan yüksek orandaki çinko ve demirin vücuda daha kolay geçmesini sağlar. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken asitli ürünler tüketiminden uzak durmak olacaktır.  

Kabuk kısımlarının iyice yıkanması ve ardından toz haline getirilmesi önemlidir. Aksi durumunda dış kısmında bulunan doku nedeni ile istenmeyen durumlar oluşabilir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası