Hizmet Bölgelerimiz

Şişli Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Şişli Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Şişli Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Organik yumurtanın üretim aşamasında kalitesi belirlenir. Bu nedenle tavuklar, beslenme durumları, yaşam alanları gibi pek çok farklı etken sonucunda ortaya çıkan yumurtanın kalite sınıfı da değişebilir. Daha kaliteli sonuçlar alınması için bizler bu konuda flotty organik yumurtayı tercih ediyoruz.

Şişli flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız ile müşterilerimizin daha kaliteli ve hızlı hizmet alması için çalışmaktayız. İstanbul’un her semtine hizmetimiz bulunduğu için organik yumurta satışlarımızı market ve şarküteri gibi günlük satışları bulunan alanlara sunmaktayız.

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet almak isteyenler için uzun soluklu çalışmalarımız ile her aşamada profesyonel sonuçlar alınması için çalışıyoruz.

Flotty Organik Yumurtada Hizmet Alanları

Firmamız flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım alanında da hizmet vermektedir. Yaptığımız her aşamada gerekli kontrollerin sağlanması ile daha kaliteli sonuçlar alınması açısından etkili olunmaktadır. Yeterli kapasite ile yapılan üretimler sayesinde her durumda müşterilerin talepleri kesintisiz olarak karşılanmaktadır.

Tavukların doğal yaşam alanlarında yaşamaları ve doğal yemler ile beslenmeleri durumunda elde edilen yumurtaların kalitesi ve besin değeri daha yüksek olmaktadır. Gerçek organik yumurta almak isteyenler için market ve şarküteri gibi alanlarda hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Günlük satışlar yapıldığından taze olarak tam zamanlı dağıtım yapılarak güvenle tüketimi sağlanır. Geniş dağıtım ağımız ile bu alanda daha kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktayız.

Flotty Organik Yumurtanın Dağıtım Aşaması

Firmamız her zaman tam zamanlı olarak dağıtım yaparak müşterilerine sorunsuz teslimat yapmak için çalışmaktadır. Müşterilerimizin Şişli ve diğer bütün semtlerde istedikleri tarih ve saatte yumurtaları taze olarak teslim alması için bu konuda planlı olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Tam kapasite ile çalıştığımız için sorun yaşamadan sonuç almaktayız.

Şişli flotty organik yumurta toptan dağıtım ağımız için yeterli eleman sayımız ile kesintisiz olarak hizmetlerimize devam ederek her zaman müşterilerimizi daha kaliteli sonuçlar alması için çalışmaktayız. Talep ettiğiniz saatte teslimat yapmadan önce ambalajlama aşamasında kullandığımız kaliteli malzemeler ile dağıtım sırasında oluşabilecek olan sorunlara karşı önlem almaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası