Hizmet Bölgelerimiz

Ümraniye Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Ümraniye Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Ümraniye Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Özellikle küçük çocukların kemik gelişimi üzerindeki etkisi nedeni ile organik yumurta talebi oldukça fazladır. Bu nedenle yapılan üretimlerde kaliteli sonuçlar alınması ve gerçek organik yumurta olması besin değerlerinin tam olarak alınmasını sağlar. Firmamız yumurta satışlarında yalnızca toptan satış yaptığı için perakende satışlarımız bulunmamaktadır.

Ümraniye flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız ile müşterilerimizin organik yumurta ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktayız. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında kesintisiz olarak hizmet verdiğimiz için her semtte bulunan market ve şarküteriler ile çalışmalarımızı yapmaktayız. Firmamız yalnızca toptan satış yaptığı için perakende satışı bulunmamaktadır.

Flotty Organik Yumurta Üretim Aşamaları

Flotty organik yumurta diğer yumurtalara göre daha kaliteli ve güvenle tüketim imkanı sunan yumurtadır. Bu nedenle üretim aşamasında yapılması gerekenler şunlardır;

  • Free range yöntemi kullanılarak tavukların özgür yaşam alanlarında mutlu olmaları sağlanır.
  • Fertilize edilmiş yumurtaların oluşması yani döllenmiş yumurtaların olması için horozlar ile birlikte aynı alanda tavukların yaşamasını sağlamak,
  • Tavuklarında doğal yemler ile beslenmesi sağlanır.
  • Kendi yaşam alanlarında yaşayan ve hareket etme imkanı bulan tavukların mutlu bir şekilde horozlu yumurta üretimi yapması sağlanır.
  • Kontroller sağlanarak bu şekilde yüksek kalitede sonuçlar alındığından emin olunarak satışa sunulur.

Firmamız kalite kontrolünden geçen yumurtaların satışa sunulmasını sağlayarak sizlere ulaşmasında etkin olarak görev almaktadır.

Flotty Yumurtanın Beslenme Üzerindeki Etkisi

Sağlıklı beslenmek isteyenlerin her öğün tüketebileceği bir besin kaynağı olan yumurta özellikle haşlanarak tüketilmesi durumunda daha sağlıklı ve etkili olmaktadır. Yumurtanın haşlanması sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu nedenle dikkatli olunması ve yumurtanın tam olarak piştiğinden emin olunması ile güvenle tüketimi sağlanabilir.

Yumurta besin değeri yüksek olması nedeni ile tüketimi ile insan vücudunda gelişimi, kemiklerin güçlenmesini, göz ve diş sağlığı gibi daha pek çok farklı faydası ile etki alınmasını sağlamaktadır. Flotty organik yumurta besin değeri yüksek olması nedeni ile bu anlamda tercih edilecek kaliteli bir seçim olarak sizlere sunulmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası