Hizmet Bölgelerimiz

Çekmeköy Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Çekmeköy Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Çekmeköy Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta içerdiği besin kaynakları ile sağlıklı olmak isteyenlerin tercih ettiği bir besin kaynağıdır. Özellikle çocuklar için organik yumurta alımı daha kaliteli ve sağlıklı olarak tüketilmesini sağlar. Yüksek besin değeri ile tüketilmesi için buna uygun şekilde üretilmiş olmasının önemini bildiğimiz için hizmetlerimizde buna göre seçilen flotty organik yumurtanın satışını yapmaktayız.

Çekmeköy flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetlerimiz ile şarküteri ve market gibi satış yapan alanlara kaliteli organik yumurtanın toptan satışını yapıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerimizde bizim önceliğimiz müşterilerimiz olduğundan bu konuda en kaliteli sonuçların alınması için ekibimiz ile itinalı olarak çalışma yapmaktayız.

Flotty Organik Yumurtanın Farkı

Kaliteli seçimler yapmak isteyenler için flotty organik yumurta gerçek organik yumurta olarak elde edilmektedir. Free range yöntemi kullanılarak tavuklar doğal yaşamlarında mutlu olarak beslenip yumurtladıklarında daha kaliteli sonuçlar alınması sağlanmış olunur. Fertilize edilmiş olan yumurtalar yani döllenmiş olan yumurtalar besin değerleri daha yüksek olarak üretildiğinden bu durumda tüketimi güvenli olmaktadır.

Flotty organik yumurtanın diğer yumurtalara göre farkı daha yüksek besin değeri içermesi ve gerçek organik yumurta olarak dünya standartlarına uygun olmasıdır. Bu nedenle tavukların doğal yaşam alanlarında mutlu olarak yumurtlamaları oldukça önemlidir. Doğal yemler ile beslenme bu aşamada önemli olan bir diğer noktadır.

Yumurtanın Faydaları Nelerdir?

Yumurta besinlerimiz arasında protein, mineral ve vitaminleri bir arada içeren bir besin kaynağıdır. Organik yumurtanın insan vücuduna sağladığı faydaları şunlardır;

  • Kemik gelişiminin olumlu yönde etkilenmesini sağlar.
  • Diş sağlığı üzerinde de etkilidir.
  • Elzem amino asit içerdiği için vücudun üretmediği bu proteinin sağlanmasına yardımcı olur.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Sindirim ve solunum sisteminin düzenlenmesinde etkili olmaktadır.
  • Çocukların gelişiminde olumlu etkileri ile sağlıklı sonuçlar alınmasını sağlar.
  • Vücudu zararlı maddelere karşı korur.
  • Bazı besinlerin enerjiye dönüşmesinde etken olarak görev yapar.

Çok sayıda faydası bulunan yumurtanın organik olması bütün bu faydaların tam olarak vücuda geçmesi ve etkili olması sağlanır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası