Hizmet Bölgelerimiz

Bakırköy Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Bakırköy Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Bakırköy Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

İnsanların besin kaynakları farklı vitamin ve minerallerin vücuda girmesini sağlar. Bu amaç ile tüketilen her gıdanın farklı faydaları olduğundan özellikle kemik ve kas gelişiminde protein, vitamin ve mineral bakımından oldukça zengin olan yumurta her öğün tüketilen bilen ve hammadde olarak kullanılan bir besin kaynağıdır.

Bakırköy flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız ile bu bölgede de her bölgede olduğu gibi müşterilerimize gerçek organik yumurta satışını sürdürmekteyiz. Firmamız yaptığı her işlem aşamasında itinalı ve kaliteli bir şekilde çalıştığından daha kaliteli sonuçlar almanızı sağlayarak sizlere yardımcı olmaktadır.

Flotty Organik Yumurta Nasıl Üretilir?

Yumurta üretiminde tavukların beslenmesi ve özgür olması yumurtanın kalitesi üzerinde de etkili olduğundan flotty organik yumurta üretiminde free range yöntemi kullanılarak üretim yapılır. Tavukların doğal koşullarında horozlar ile birlikte aynı ortamda bulunması ve özgürce yumurtlaması ile elde edilen flotty organik yumurta toptan satışı ile sizlere ulaşmasını sağlamaktayız.

Yumurtaların kaliteli olması için her ayrıntıyı düşünerek hareket edilmesi özellikle her zaman horozlu ve gerçek organik yumurta elde edilmesi konusunda etkili olmaktadır. Hedef yumurta olarak bu konuda gerekli kontrollerin sağlanması ile firmamız satış alanlarına en iyisini sunmak için çalışmaktadır.

Bakırköy Flotty Organik Yumurta Toptan Dağıtım Ağımız

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sunduğumuz hizmetlerimiz ile bu alanda ihtiyaç duyulan flotty organik yumurta dağıtım ağı ile müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Firmamız sunduğu her hizmet için müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için tam zamanında ve sorunsuz teslimat yapmak için dikkat ve itina ile hareket etmektedir.

Dağıtım ağımız yeterli kapasitemiz ile yapıldığından her bölge için tam zamanında teslimat yapmak bizim önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Kendi araçlarımız ile ekibimizin yaptığı dağıtım ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu organik yumurtayı zamanında adreslerine taze ve günlük olarak ulaştırmak için çalışmaktayız.

Market ve şarküteri gibi satış alanlarının taleplerine toptan olarak cevap veren firmamız bu alanda en kaliteli yumurta seçenekleri ile hizmet verdiğinden sıklıkla tercih edilmektedir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası