Hizmet Bölgelerimiz

Fatih Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Fatih Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Fatih Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Tavuk yumurtası sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi olmasının yanı sıra aynı zamanda hamur işleri ve yemeklerde de kullanılır. Özellikle küçük çocukların kemik gelişimi üzerindeki etkisi nedeni ile organik yumurta talebi oldukça fazladır.

Firmamız bu alandaki talepleri karşılamak adına dünya standartlarına uygun olarak yapılan yumurta üretimi ile elde edilen yumurtaların satışını yapmaktadır. Fatih flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız bu bölgedeki talepleri karşılamak adına verdiğimiz hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Bizim için önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti olduğundan bu konuda her zaman ürünlerimizin kaliteli olmasına dikkat ederek tam zamanlı dağıtım yaparak daha verimli sonuçlar alınmasını sağlamaktayız.

Flotty Organik Yumurta Üretimi

Organik yumurta üretiminde flotty organik yumurta free range yöntemi kullanılarak tavukların özgür yaşam alanlarında mutlu bir şekilde yumurtlamasın ile elde edilir. Ayrıca fertilize edilmiş yani döllenmiş olan yumurtalar yüksek kalitede gerçek organik yumurta olarak satışa sunulmaktadır.

Hedef yumurta olarak bu sektöre adım attığımız ilk günden itibaren müşterilerimize taze ve günlük yumurtanın yanı sıra flotty organik yumurta satışı da yapıyoruz. Tavuklarında doğal yemler ile beslenmesi ve mutlu olmaları daha verimli üretim yapmalarını ve yüksek kalitede besin değeri içeren yumurtaların elde edilmesinde etkin oldukları bu yöntem dünya standartlarına göre üretim yapılmasını sağlamaktadır.

Profesyonel ambalajlama ve paketleme işlemi ile oldukça hassas olan yumurtaların dağıtım aşamasında sorunsuz olarak istenilen adreslere teslim edilmesini sağlamaktayız.

Fatih Flotty Organik Yumurta Satışı

Firmamız yumurta satışlarında yalnızca toptan satış yaptığı için perakende satışlarımız bulunmamaktadır. Market ve şarküteri gibi yumurta satışı yapan yerlere flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım işlemi yapmaktayız. Bu sayede gerçek organik yumurta satmak isteyenlere için kaliteli yumurta üretimi ile en iyisini sunmaya devam etmekteyiz.

Fatih hizmet verdiğimiz bölgelerden yalnızca biridir. İstanbul’un her semtinde firmamız toptan olarak satış ve dağıtım işlemi yapmaktadır. Geniş dağıtım ağımız bu alanda tam zamanlı olarak teslimat yaparak müşterilerin sorunsuz olarak talep ettikleri yumurtaları teslim almalarını sağlamaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası