Hizmet Bölgelerimiz

Esenyurt Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Esenyurt Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Esenyurt Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurtanın organik olması doğal yaşam alanlarında yetişen tavuklardan elde edilmesi anlamına gelir. Besin değerlerinin istenildiği gibi olması için alınan yumurtanın kaliteli, taze ve organik olmasına dikkat edilmelidir. Firmamız bu anlamda her müşterisine kaliteli ve taze olarak yumurta satışını toptan yapmaktadır.

Esenyurt flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız ile İstanbul da hizmet talep eden müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan her semte aynı şekilde kaliteli hizmet sunmak adına ekibimiz ile itinalı bir çalışma süreci yürütmekteyiz. Market ve şarküteri gibi satış yapan yerlere toptan satışımız bulunmaktadır.

Flotty Organik Yumurtanın Üretim Farkları Nelerdir?

Organik yumurtanın flotty organik yumurta olarak üretilmesi kaliteli tüketim yapmak isteyenler için besin değeri yüksek olmasını sağlamaktadır. Flotty organik yumurta üretiminde dikkat edilen noktalar şunlardır;

  • Doğal yemlerle beslenen tavuklardan elde edilmesi daha yüksek kaliteli sonuçlar alınmasını sağlar.
  • Sağlıklı tavuklardan elde edildiği için tüketimi sağlıklı bir şekilde yapılabilir.
  • Free range yöntemi kullanarak üretimi yapıldığından tavukların mutlu ve doğal alanlarında yumurtlaması sağlanır.
  • Her yumurtanın horozlu olduğu için gerçek organik yumurta üretimi yapılır.

Normal koşullarda üretilen yumurtalara oranla tavukların doğal koşullarında yaptıkları yumurtlama ile daha kaliteli ve güvenli olarak organik yumurta üretimi yapılarak satışa sunulur.

Kaliteli Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

Yumurta hassas bir yapıya sahip olduğu için taşıması sırasında dikkatli olunması gerekir. Bunun bilincinde olarak hazırladığımız flotty organik yumurta dağıtımı öncesinde ambalajlama ve paketleme aşamasında kaliteli malzemeler ile itinalı olarak çalışma yapmaktadır.

Paketlemenin doğru şekilde yapılması taşıma sırasında oluşabilecek olan sorunların önüne geçilmesi açısından önemlidir. Bu nedenle ekibimiz bu aşamada dikkatli hareket ederek 30’lu veya 15’li olarak yapılan kolileme işlemlerinde yumurtaların güvenle taşınması için doğru şekilde paketlenmesini sağlar.

Organik yumurtanın günlük olarak paketlenmesi ve dağıtımının yapılması ile müşterilerimizin daha iyi sonuçlar almasını sağlamaktayız. Bu aşamalarda her zaman daha iyisini yapmak için kendimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası