Hizmet Bölgelerimiz

Arnavutköy Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Arnavutköy Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Arnavutköy Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta günlük yaşantıda her an tüketilebilen besin kaynakları arasında yer aldığı gibi içerdiği besin oranları nedeni ile insan vücuduna da faydalıdır. Yumurtanın özellikle organik olması ve doğal yemler ile beslenmiş olan tavuklardan elde edilmesi besin değerlerinin yüksek olmasını sağlamaktadır.

Besin değerinin yüksek olması kullanımında etkili bir şekilde vücuda geçmesini sağlayacağı için Arnavutköy flotty organik yumurta satış ve dağıtım hizmetlerimiz ile bu alanda ihtiyacı karşılamaktayız.

Hedef Yumurta olarak amacımız yaptığımız çalışmalar sayesinde bu alanda oluşan ihtiyacın en kaliteli şekilde karşılanmasını sağlamaktır.

Flotty Organik Yumurta Nedir?

Tavukların doğal yaşamlarında ve istedikleri gibi beslenmelerinin sağlanması ile elde edilen flotty organik yumurta yüksek besin değerinin yanı sıra doğal olması nedeni ile tercih edilir. Özellikle içerisindeki vitamin ve minerallerin çocukların büyümesine faydası bulunduğundan organik yumurta tüketimi oldukça yaygındır.

Firmamız bu nedenle market ve şarküterilere bu ihtiyacın karşılanması için en kaliteli yumurta seçeneği ile satış yapmaktadır. Satışlarımız yalnızca toptan olduğundan toplu alımlar ile dağıtım yapılmaktadır. Flotty yumurtanın üretiminde;

  • Tavuklar özgür alanlarda kendileri mutlu bir şekilde beslenir.
  • Horozlu yumurta olması sağlanır.
  • Tavukların hareket alanlarında doğal yaşam alanı şeklinde olması sağlanır.

Bu sayede de firmamız yapılan üretimlerden elde edilen yumurtaları organik olarak satışa sunmaktadır.

Flotty Organik Yumurta Toptan Dağıtım

Hedef yumurta olarak flotty organik yumurta satış ve dağıtım hizmeti de vermekteyiz. Yumurtaların taleplere göre dağıtımını kendi araçlarımız ile yaptığımız için bu konuda sorun yaşamadan elinize geçmesini sağlamış oluyoruz.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında her semte toptan satış ve dağıtımımız bulunmaktadır. Arnavutköy de market ve şarküterilere toptan yaptığımız satışlarda her aşaması dikkatle incelenen flotty organik yumurtaları sizlere ulaştırıyoruz. Doğalı tercih etmek isteyenler için organik yumurta satış ve dağıtımında en iyisi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Belirlediğimiz standartlarımıza uygun olarak yaptığımız çalışmalar sayesinde hem organik hem de taze yumurta satışında tam zamanlı dağıtım ile müşterilerimizin her zaman daha iyi hizmet almasını sağlayarak ilerliyoruz.  

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası