Hizmet Bölgelerimiz

Bağcılar Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Bağcılar Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Bağcılar Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta hassas ve çabuk bozulan bir besin kaynağı olmasının yanı sıra içerdiği vitaminler ve mineraller ile gelişimi destekleyici olmaktadır. Bu nedenle kahvaltıda olduğu gibi her öğünde tüketimi yaygın olarak tercih edilir.

Bakırköy flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetimiz ile kaliteli ve gerçek organik yumurta tedarikinde yardımcı olmaktayız. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan her semtte hizmetlerimiz bulunduğu için toptan alım yapmak isteyenler şarküteri ve market gibi yerlere hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Flotty Organik Yumurta Nasıl Elde Edilir?

Organik yumurta besin değeri açısından tam olarak vücuda etki sağlaması için uygun koşullarda tavuklardan elde edilir.  Tavukların doğal koşullarında serbest olarak hareket etmeleri sağlanır. Bu sayede doğal yemler ile beslenen tavuklarda elde edilen yumurtalar flotty organik yumurta olarak alınır.

Horozlu yumurta oluşması için tavuklar ile horozların bir arada bulunduğu ortamlar hazırlanır. Bu sayede her yumurta aynı kalitede üretilerek daha kaliteli hizmet alınması sağlanmış olunur. Hedef yumurta olarak flotty organik yumurta toptan satış işlemlerinde sizlere daha verimli ve kaliteli sonuçlar almanız için en iyisini sunmak adına çalışıyoruz.

Yeterli sayıda üretim için tavuklarda free range yöntemi kullanılarak serbest bir şekilde yumurtlama yapabilirler. Yalnızca toptan satışlarımız bulunduğu için müşterilerimiz buna bağlı olarak belirlenmektedir.

Organik Yumurtanın Faydaları Nelerdir?

Yumurtanın faydaları saymakla bitmez desek yeridir. Kemik gelişiminden dişlerin sağlıklı olmasına, sindirim ve solunum sisteminin güçlenmesinden bağışıklık sistemindeki etkilerine kadar pek çok farklı faydasından söz edilebilir.

Yumurtanın doğal olması yani organik olması için kullanılan yemler ve doğal koşullar önemlidir. İçeriğindeki vitamin ve minerallerin tam olarak vücuda etki sağlaması için organik olması yani doğal ortamında yaşayan tavuklardan elde edilmesi gerekir.

Bu nedenle hedef yumurta firmamız hem sağlıklı hem de kaliteli sonuçlar alınması için market veya şarküteri tarzı alanların ihtiyaç duyduğu flotty organik yumurta toptan satışını yapmaktadır. Horozlu yumurta da denilen organik yumurta gelişim çağında olan çocukların kemik ve kas gelişimi üzerinde de etkilidir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası