Hizmet Bölgelerimiz

Beylikdüzü Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Beylikdüzü Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Beylikdüzü Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Besin kaynaklarımız arasında yer alan yumurtanın tüketimi öncesinde dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Özellikle yumurtanın sağlıklı olması ve vücudumuzun ihtiyaçlarını karşılaması adına organik olarak üretilmiş olması önemlidir. Ayrıca taze ve günlük tüketim yapılması çabuk bozulan yumurtanın sorunsuz tüketilmesine yardımcı olur.

Beylikdüzü flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım yapan firmamız bu konuda sizlere sunduğu dünya standartlarına uygun olan flotty organik yumurtalar ile daha sağlıklı seçimler yapmanızı kolaylaştırmaktadır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan her semte firmamız en kaliteli şekilde yapılan üretimler ile elde edilen flotty organik yumurta satışını toptan yapmaktadır.

Flotty Organik Yumurta Nasıl Üretilir?

Organik yumurta üretimin yanında flotty organik yumurta üretiminde dikkat edilen bazı noktalar bulunmaktadır. Elde edilen yumurtaların besin değerinin yüksek olması ve istenildiği gibi kaliteli olması için yapılacak olan üretim sırasında tavukların doğal yaşamlarında beslenmeleri ve özgür olmaları gerekir.

Free range yöntemi olarak da bilinen mutlu tavuklardan elde edilen flotty organik yumurtalar aynı zamanda fertilize edilmiş olarak üretilir. Horozlu yumurta olarak da bilinen organik yumurta üretimi ile firmamız en iyi şekilde bu alanda hizmetlerini sürdürmektedir.

Mutlu ve sağlıklı tavukların yaptıkları üretimler ile elde edilen yumurtalar daha besin değeri yüksek olacağı için bizim için dikkat edilen noktaları oluşturmaktadır.

Beylikdüzü Flotty Organik Yumurta Dağıtımı

İstanbul’da verdiğimiz hizmetler ile toptan yumurta satış ve dağıtım ağımız ile her semte flotty organik yumurta ihtiyacınızı karşılamaktayız. Geniş dağıtım ağımız ve yeterli eleman sayımız müşterilerimizin tam zamanında hizmet almasını sağlayacak şekilde yapılmaktadır. Bunun için planlı olarak çalışmalarımızı yürüterek her zaman sorunsuz olarak dağıtımın yapılması sağlamak bizim işimizdir.

Beylikdüzü hizmet verdiğimiz semtlerden yalnızca biri olarak flotty organik yumurta için market ve şarküterilerin yapmış olduğu taleplere geri dönüş yapmaktayız. Firmamız yalnızca toptan satış yaptığı için perakende satışımız bulunmamaktadır.

Dağıtım ağımız kendi araçlarımız ile yapmış olduğumuz hizmetlerimizden biridir. Bu aşamada çalışan ekibimiz güler yüzlü hizmeti ile sizlere yardımcı olmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası