Hizmet Bölgelerimiz

Beyoğlu Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Beyoğlu Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Beyoğlu Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta hem sarısı hem de beyaz kısmı ile olduğu gibi kabuğu ile de yüksek oranda besin değeri taşımaktadır. Özellikle sarı kısmında bulunan vitamin ve minerallerin yanı sıra protein değeri de dışarıdan alınması gereken elzem amino asitler için vücudumuzun ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Her öğün tüketimi mümkün olduğu gibi aynı zamanda hammadde olarak yemeklerde ve hamur işlerinde de kullanılan yumurtanın taze olmasının yanında organik olması sağlıkla tüketilmesi için önemlidir. Beyoğlu flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım ağımız ile İstanbul'da her semte olduğu gibi firmamız Beyoğlu’nda bulunan müşterilerimizin de hizmet almasını sağlamaktadır.

Flotty Organik Yumurtanın Kalitesi

Dünya standartlarında üretimi yapılan flotty organik yumurta besin değeri yüksek ve kaliteli bir seçenek olarak satışa sunulur. Sizlere sunduğumuz flotty organik yumurta toptan satış hizmetimiz ile market ve şarküterilere yumurta konusunda kaliteli çalışmalar yapmaktayız.

Free range yöntemi ile doğal ortamlarında yaşayan tavukların mutlu bir şekilde yumurtlaması sağlanır. Ayrıca fertilize yan döllenmiş olan organik yumurtaların besin değeri daha yüksek olacağı için bu şekilde uygun ortamda her yumurta aynı kalitede üretilir.

Taze olarak dağıtımı yapılan yumurtalar daha kaliteli seçimler yapmak isteyenler için etkili bir seçenek olarak düşünülür.  Firmamız bu alanda yaptığı çalışmalar ile her zaman daha etkili ve kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

Geniş Dağıtım Ağı İle Kaliteli Sonuçlar

Firmamız organik yumurta satışında olduğu gibi dağıtım alanında da en iyi sonuçların alınmasını sağlayacak şekilde çalışmaktadır. Flotty organik yumurta toptan satışlarımız ile market ve şarküteri gibi satış yapan müşterilerimizin taleplerine karşılık vermekteyiz.

İstanbul’da kurduğumuz geniş dağıtım ağımız ile taleplere tam zamanında teslimat ile karşılık vererek bu şekilde daha etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktayız. Kendi araçlarımız ile yaptığımız dağıtım sayesinde her gün aynı şekilde talep ettiğiniz saatte adresinize istediğiniz sayıda organik yumurtanın teslimatı yapılır.

Flotty organik yumurtanın taze ve günlük olarak sizlere ulaşması için kurduğumuz planlı dağıtım ağımız ve güler yüzlü personelimiz ile kesintisiz olarak çalışmaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası