Hizmet Bölgelerimiz

Avcılar Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Avcılar Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Avcılar Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta çabuk bozulan ve oldukça hassas olan bir besin kaynağı olduğundan dikkat gerektirir. Hedef yumurta olarak yumurta üretiminde kontrollerin sağlanmasını ve organik yumurta üretiminde en iyi sonuçların alınmasını sağlamaktayız.

Firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan her semte hizmet vermektedir. Avcılar flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetimiz ile bu bölgede bulunan şarküteri ve marketlerle çalışmaktayız. Yumurtanın besin değerinin yüksek olması kullanımı ile vücutta etkilerinin sağlanmasına yardımcı olur.

Gerekli kontrolleri yapılan tavuklardan elde edilen organik yumurtalar hızlı dağıtım ağımız ile en kısa sürede adresinize teslim edilmiş olunur.

Flotty Organik Yumurta Üretimi

Yumurta üretiminde tavukların beslenmesi ve yaşam alanı oldukça etkilidir. Bu nedenle tavukların kapalı alanlar yerine özgür oldukları alanlarda beslenmeleri, hareket etmeleri ve tavukların aralarında horozların bulunması horozlu yumurta üretilmesi için etkili olmaktadır.

Organik yumurta denildiğinde ilk akla gelen horozlu yumurtadır. Özellikle çocukların gelişimi konusunda etkisi düşünüldüğünde gerçek flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetlerimiz ile kaliteli olarak hizmet vermekteyiz. Gerekli kontrollerin sağlanması sayesinde her bir yumurta horozlu olarak tezgâhlarda yerini almış olur.

Hedef Yumurta olarak sunduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde tavukların free range yöntemi ile yumurtalarının sağlanması ile müşterilerimiz taleplerini gerçek organik yumurtalar ile karşılamaktayız.

Hedef Yumurta Kaliteli Hizmet Çalışmalarımız

Firmamız yaptığı çalışmalar ile yumurta dağıtımı alanında her zaman daha kaliteli ve taze olarak dağıtım yapmaktadır. Bu alanda yeterli kadromuz ile tam zamanında dağıtım yaparak müşterilerimiz için en doğru sonucun alınmasını sağlamaktayız.

Belirlediğimiz kalite standartlarımız;

  • Gerçek organik ve kontrolleri yapılmış ürün üretimi,
  • Doğru ve profesyonel paketleme ile ambalajlama,
  • Uygun fiyat seçeneği ile kaliteli hizmet sunmak,
  • Tam zamanında teslimat yapmak,
  • Müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • Güler yüzlü elemanlar ile hizmet vermektir.

Bu amaçlar ile İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında her semte sunduğumuz hizmetlerimizde avcılar içinde market veya şarküteri gibi alanlarda satışı yapılan organik yumurtanın tedarik aşamasında hizmet vermekteyiz. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası