Hizmet Bölgelerimiz

Gaziosmanpaşa Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Gaziosmanpaşa Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Gaziosmanpaşa Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta denilince özellikle tüketim için tavuk yumurtası tercih edildiğinden yumurtaların organik olması besin değerinin yüksek olmasını sağlamaktadır. Bu anlamda sizlere sunduğumuz hizmetlerimizde her zaman taze ve kaliteli yumurta seçenekleri sunarak daha kaliteli sonuç almanızı sağlamak bizim için önemlidir.

Gaziosmanpaşa flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetimiz ile bu bölgede market ve şarküteri gibi satış yapan alanların günlük olarak organik yumurta taleplerini karşılamaktayız. Flotty organik yumurta dünya standartlarına uygun olarak üretildiği için daha kaliteli ve güvenle tüketimi yapılabilir. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası hizmet alanlarımızı oluşturduğu için bu bölgede hizmet vermekteyiz.

Flotty Organik Yumurta Nedir?

Organik yumurtanın üretiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu nedenle yaptığımız üretimlerde buna dikkat ederek çalışmalarımızda sunduğumuz yumurtaların kaliteli ve gerçek organik olması için doğru şekilde üretim yapmaktayız.

Flotty organik yumurta üretiminde tavukların beslenmesi ve yaşam alanları oldukça önemlidir. Free range yöntemi ile üretilmesi yumurtanın en büyük özelliğidir. Tavukların sağlıklı bir şekilde doğal yaşam alanlarında beslenmesi ve mutlu olarak yumurtlamasının sağlanması elde edilecek olan yumurtanın besin değerini de arttırmaktadır. Fertilize edilmiş olması da organik olmasını sağlamaktadır.

Vitamin, mineral ve protein bakımından zengin olan yumurtalar kabuk kısmı ile de farklı amaçlar için kullanılabilir. Bu nedenle organik yumurta üretilmesi her ayrıntısı ile kullanım kolaylığı sağlayan güvenilir yumurta elde edilmesini sağlar.

Kaliteli Ve Kesintisiz Hizmet

Hedef Yumurta olarak yaptığımız çalışmalar ile toptan yumurta satış ve dağıtım ağında İstanbul’un her semtinde müşterilerimize kesintisiz olarak uygun fiyat seçeneği ile satış yapmaktayız. Flotty organik yumurta satış ve dağıtım ağımız geniş kadromuz ile kaliteli olarak sürdürülmektedir.

Müşteri memnuniyeti firmamız ile ön planda olduğundan bu her aşamada güler yüzlü ekibimiz ile saygılı olarak çalışma yapmaktayız. Gerçek organik yumurta satışı yapmak isteyenler market ve şarküteri gibi alanlara günlük olarak dağıtım ağımız bulunmaktadır. Bu sayede taze ve kaliteli olarak satışa sunulacak olan yumurtanın tedarikinde görev almaktayız. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası