Hizmet Bölgelerimiz

Eyüp Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Eyüp Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Eyüp Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurtalar sarı ve beyaz kısımları ile olduğu gibi kabuk kısımları ile de insan sağlığına faydaları olan besin kaynakları arasında yer almaktadır. Yumurta tüketimi denilince akla ilk gelen tavuk yumurtasıdır. Bu nedenle bu alanda oluşan talepleri karşılamak adına hedef yumurta olarak toptan satış ve dağıtım hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında verdiğimiz hizmetlerimiz arasında Eyüp flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım seçeneğimizde bulunmaktadır. Kontrol altında yapılan organik yumurta üretimi sayesinde müşterilerimize en kaliteli şekilde yumurta temini sağlayarak gerçek organik yumurtanın taze olarak teslimatını yapmaktayız.

Hedef Yumurta Olarak Farkımız

Verdiğimiz hizmetlerde bizim için öncelik müşterilerimiz olduğu için rakiplerimize oranla her zaman bir adım önde olarak çalışmaktayız. Hedef yumurta firmamız kurulduğu ilk günden itibaren kalite standartlarına göre hizmet vermektedir.

Bizim için her müşterimiz bir olduğundan çalışmalarımızda müşteri odaklı olarak hizmet vermek, kalite standartlarına uygun ürün sunmak, ambalajlama ve paketleme aşamasında itinalı çalışmak, tam zamanlı olarak dağıtım ağını oluşturmak ön plandadır. Bunları yaparken de güler yüz ve saygı ile hizmet vermek ekibimizin sizlere sunduğu hizmetlerde daha etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

Uygun fiyat seçeneği ile kaliteli ürün sunmak için üretimlerde elde edilen flotty organik yumurta satış ve dağıtım ağının her ayrıntısını itina ile kontrol ederek yüksek kalitede sonuçlar alınmasını sağlamak adına bütün ekibimiz ile çalışmaktayız.

Flotty Organik Yumurtanın Çocuklarda Etkisi

Sağlıklı beslenmek adına yumurta her zaman tercih edebileceğiniz bir seçenek olmuştur. Özellikle çocukların gelişimi açısından flotty organik yumurta besin değeri yüksek ve sağlıklı bir seçenek olmaktadır. Doğal yaşam alanlarında bulunan ve bu şekilde doğal yemler ile beslenmiş olan tavuklardan elde edilen horozlu yumurta kalitesi ile sorunsuz tüketim tercihi olmaktadır.

Çocukların büyümesinde ve kemik gelişiminde etkili olan yumurtanın dünya standartlarına uygun olarak üretilmesi ile flotty organik yumurta elde edilir. Özellikle hamile ve bebeklere özel yumurta üretimi ile güvenle tüketim için tercih edilecek olan bir seçenek olmaktadır. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası