Hizmet Bölgelerimiz

Başakşehir Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Başakşehir Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Başakşehir Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurtanın sağlıklı sonuçlar vermesi için üretimi sırasında sağlıklı tavuklardan elde edilmesi gerekir. Yumurta vitamin, mineraller açısından olduğu gibi protein açısından da zengin olduğundan özellikle çocuklarda organik yumurta tüketimi önemlidir.

Başakşehir flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım hizmetlerimiz ile en kaliteli şekilde hizmet alınmasını sağlamaktayız. Market ve şarküteri gibi satış yapan alanlar ile çalışan firmamız organik yumurta da flotty olarak satışlarını yapmaktadır. Firmamızın yalnızca toptan satışı bulunduğundan perakende satışlarda yer almamaktayız.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında her semte hizmet veren firmamız her zaman kaliteli ve itinalı çalışmaları ile müşterilerinin tercihi olmaktadır.

Organik Yumurtanın İçerisinde Bulunan Vitaminler

Yumurta protein bakımından insan vücudunda üretilmeyen proteinlerin alınmasını sağladığı için tüketilmektedir. Organik yumurta içerisinde A, B, D ve E vitaminlerini içerdiği için pek çok farklı fayda sağlamaktadır. Ayrıca C vitamini yönünden de zengin olan bu besin kaynağının mineral bakımında demir ve çinko içermesi insan vücuduna oldukça faydalı sonuçlar vermektedir.

Flotty organik yumurta bütün besin değerlerini içermesi nedeni ile tüketimi sonrasında gereken faydaların vücutta oluşmasını sağlamaktadır. Vitaminler insan gelişiminde ve özellik çocuklar açısından önemli olduğundan sabah kahvaltısı ve diğer öğünlerde rahatlıkla tüketilecek olan bir besin kaynağı olan yumurtanın organik olması gerekir.

Flotty Organik Yumurtanın Özellikleri

Hedef yumurta olarak yaptığımız çalışmalar ile müşterilerimize en iyi ve kaliteli şekilde hizmet vermek için çalışmaktayız. Flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtımı için hedef yumurta olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Flotty organik yumurtanın özellikleri şunlardır;

  • Free range yöntemi kullanarak üretimi yapıldığından tavukların mutlu ve doğal alanlarında yumurtlaması sağlanır.
  • Her yumurtanın horozlu olduğu için gerçek organik yumurta üretimi yapılır.
  • Sağlıklı tavuklardan elde edildiği için tüketimi sağlıklı bir şekilde yapılabilir.
  • Doğal yemlerle beslenen tavuklardan elde edilmesi daha yüksek kaliteli sonuçlar alınmasını sağlar.

 Müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet vermek adına firmamız tam zamanında teslimat ve kaliteli ürünler ile hizmetlerine devam etmektedir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası