Hizmet Bölgelerimiz

Beykoz Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Beykoz Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Beykoz Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurtanın hayatımızdaki besin kaynakları arasında insan vücudunda üretimi olmayan elzem amino asitleri içermesi tüketimi ile ihtiyaç duyulan bu proteinlerin vücuda alınmasında etkili olması nedeni ile büyük önem taşımaktadır. Doğal ortamlarında yetişen tavukların özgürce yumurtlaması ve yumurtaların horozlu olması ile elde edilen organik yumurta bu protein oranının alınmasını sağlamaktadır.

Firmamız İstanbul’da her iki yakada da bulunan semtlere hizmet vermektedir. Beykoz flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım konusunda özel olarak yetiştirilen ve free range yöntemi ile özgürce üretim yapan tavukların yumurtaları ile hizmet verilmektedir. Flotty organik yumurta satışlarımız market ve şarküteri gibi satış yapan yerlere yapılmaktadır.

Flotty Organik Yumurtanın Özelliği Nedir?

Yumurtanın hem sarısı hem de beyaz kısmı vitamin, mineral ve protein bakımından zengin olduğu gibi kabuk kısmı da bu konuda farklı amaçlar için kullanılacak besin değerlerine sahip bir kısmıdır. Her ayrıntısı ile kullanılan yumurtanın flotty organik yumurta olması bu değerlerin daha yüksek olmasını sağlamaktadır.

Free range yöntemi ile üretilmesi yumurtanın en büyük özelliğidir. Aynı zamanda fertilize edilmiş olması da organik olmasını sağlamaktadır. Tavukların sağlıklı bir şekilde doğal yaşam alanlarında beslenmesi ve mutlu olarak yumurtlamasının sağlanması ile elde edilen flotty yumurtalar kaliteli sonuçlar alınması sağlamaktadır. Market ve şarküteri gibi satış alanlarına organik yumurta hizmeti vermekteyiz.

Hedef Yumurta Olarak Farkımız

Toptan yumurta satış ve dağıtım ağımız ile girmiş olduğumuz hizmet sektöründe rakiplerimizden önde olmamızın elbette ki nedenleri bulunmaktadır. Hedef yumurta flotty organik yumurta satış ve dağıtım için her hizmetinde olduğu gibi belirlediği kalite standartlarına göre işlem yapmaktadır. Farklarımız;

  • Müşteri odaklı olarak hizmet vermek,
  • Kontrolleri sağlanan ve kalite standartlarına uygun ürün sunmak,
  • Profesyonel ambalajlama ve paketleme yapmak,
  • Tam zamanlı olarak dağıtım ağını oluşturmak,
  • Güler yüz ve saygı ile hizmet vermek,
  • Uygun fiyat seçeneği ile kaliteli ürün sunmak,
  • Bu alanda oluşan gelişmeleri takip ederek her zaman gelişime ayak uydurmaktır.
Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası