Hizmet Bölgelerimiz

Büyükçekmece Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Büyükçekmece Flotty Yumurta Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Büyükçekmece Flotty Organik Yumurta Toptan Satış Ve Dağıtım Hizmetleri

Yumurta özellikle çocukların gelişimlerinde etkin rol alan besin kaynaklarımız arasında yer almaktadır. Her gün yenilecek yumurtanın vücuda sağlayacağı vitamin, mineral ve proteinlerin yüksek oranı daha sağlıklı gelişimi sağlamaktadır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken yumurtaların taze ve organik üretim olması olacaktır.

Hedef Yumurta olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece flotty organik yumurta toptan satış ve dağıtım alanımız sayesinde en kaliteli şekilde müşterilerimizin hizmet almasını sağlamaktayız. Market ve şarküteri gibi satış yapan alanlara yaptığımız organik yumurta satışımız ile kaliteli sonuçlar alınmasında etkin olarak rol almaktayız.

Flotty Organik Yumurta Üretiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Flotty organik yumurta dünya standartlarına uygun olarak üretildiği için daha kaliteli seçimler yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Hedef yumurta olarak sunduğumuz hizmetler arasında özellikle flotty organik yumurta toptan satışı da yer almaktadır. Bu konuda gerekli olan her ayrıntıya dikkat edilerek yapılan üretimlerden elde edilen yumurtaların sizlere ulaşmasında yardımcı olmaktayız.

Flotty organik yumurtalar tavukların free range yöntemi ile yumurtlaması ile elde edilir. Fertilize yani horozlu yumurta olması için tavukların horozlar ile aynı doğal yaşam alanların beslenmeleri ve özgürce yumurtlamaları sağlanır. Bu sayede elde edilen yumurtaların besin değerleri ve kalitesi daha yüksek olmaktadır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken tavukların özgür ve mutlu bir şekilde yumurtlamalarıdır.

Paketleme Ve Dağıtım Aşamasında Kaliteli Hizmet

Hedef yumurta firmamız ile müşterilerimizin memnuniyetini odaklayarak yaptığımız çalışmalar ile her zaman daha kaliteli sonuçlar alınması için kendimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. Çalışmalarımızda her ayrıntının itinalı olarak yapılması bizim için önemli olduğundan ekibimiz ile dikkatli şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Flotty organik yumurta dağıtım için hazırlanan yumurtalarımızın dağıtım sırasında güvenle taşınması için ambalajlama ve paketleme aşaması itinalı olarak yapılmaktadır. Kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde oldukça hassas bir yapıya sahip olan yumurtalarda sorunsuz taşıma yapılmasını sağlamaktayız.

Dağıtım ağımız planlı olarak yapılacak olan bölgedeki müşterilerin tam zamanında teslim alması için dikkatli ve dakik olarak hizmet vermektedir. 

Adres

Karadeniz Mh. Menderes Cd. 1150.Sk. No:5 Gaziosmanpaşa/İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 212 618 67 39
info@hedefyumurta.com

BİZİ TAKİP EDİN
© Copyright 2019 hedefyumurta.com. | Tüm Hakları Saklıdır.
  • Site haritası